COPYWRITERKA
NA CESTÁCH

O MNĚ

Jsem obyčejná holka, která miluje cestování, jógu (hlavně stojky a arm balance), sporty, jazyky, ale zároveň i vysedávání po kavárnách, zajímavé knížky a samozřejmě psaní.

…proč jsem si založila tento blog?

Dát život tomuto blogu jsem se rozhodla před několika lety, abych mohla sdílet svoje zážitky a zkušenosti z cest prostřednicvtím slov i fotek s těmi, kteří se rádi inspirují zkušenostmi dalších cestovatelů, nebo se jen chtějí pobavit mými zážitky, které občas stojí zato. Nejprve se tu objevily vzpomínky na moje studium ve Francii, později ale začaly přibývat příspěvky i z dalších cest. Psaní blogu postupně vedlo k tomu, že jsem se psaním začala živit, a vytvořila jsem si i své online portfolio prací. Takže kdybyste náhodou sháněli copíka pro nějaký zajímavý projekt, můžeme dát hlavy dohromady :-).

…co mě vedlo ke studiu ve Francii?

Láska k jazykům mě v první řadě přivedla ke studiu českého a francouzského jazyka. Kromě státnic se můžu chlubit i certifikátem DALF, ale to bych raději dělala na LinkedInu než tady. A protože jsem přesvědčená o tom, že jazyk se skutečně naučíme až tehdy, když ho denně používáme, odjela jsem během studií na rok do Francie, do města Le Mans (západně kousek od Paříže).

Tam jsem si zamilovala kromě jazyka i celou zemi a spoustu víkendů i prázdnin trávila poznáváním nejrůznějších koutů Francie s přáteli, které jsem tady poznala. Za tento rok jsem se tady seznámila se spoustou lidí z nejrůznějších koutů světa a zažila skvělá dobrodružství. A kromě toho, že jsem se naučila mluvit plynně francouzsky, mi tahle zkušenost otevřela oči i mysl v mnoha směrech. Cestování jsem milovala od malička, ale až ve Francii jsem poznala, co je cestování na vlastní pěst.

Mimo cestování u mě na blogu najdete články na téma jóga (k té mě přivedl můj první pobyt na Bali), seberozvoj a vlastně vše, co mě v životě inspiruje na cestě stávat se co nejlepší verzí sebe sama. Ať už jste na můj blog zavítali cíleně, nebo jste jen zabloudili při brouzdání po internetu, doufám, že tu najdete alespoň špetku inspirace. A pokud se třeba rozhodnete zanechat mi pod některým článkem zpětnou vazbu v podobě komentáře, budu moc ráda.

Pavlína,

vaše copywriterka na cestách

Neváhej sdílet článek na těchto sítích:

Pavlína

Cestování, zdravý životní styl a hledání inspirace, jak být nejlepší verzí sebe sama. To jsou hlavní témata tohohle blogu i mého života.